Logo

Nowe mieszkanie, 38,75 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B/44

732 375 zł

18 900 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

2 pokoje, mieszkanie 38,75 m², parter, oferta nr B/44, Metro Zachód 8 bud. B i D, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM19,21 m²SYPIALNIA11,17 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ3,98 m²TARAS4,82 m²OGRÓDEK14,71 m²
Wymiary mieszkania 38.75 m², B/44
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. B i D - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.75 m², B/44
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,75 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,82 m²), ogródek (14,71 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę