Logo

Nowe mieszkanie, 34,06 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C/51

660 764 zł

19 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 092 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

2 pokoje, mieszkanie 34,06 m², parter, oferta nr C/51, Metro Zachód 8 bud. A, C, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
SALON Z ANEKSEM18,73 m²SYPIALNIA9,08 m²ŁAZIENKA3,40 m²KORYTARZ2,85 m²TARAS5,54 m²OGRÓDEK12,51 m²
Wymiary mieszkania 34.06 m², C/51
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 0
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 1
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 2
Metro Zachód 8 bud. A, C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.06 m², C/51
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,06 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,54 m²), ogródek (12,51 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę