Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr TB#330971

618 000 zł

14 541 zł /m²

Rata 2 891 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Sewastopolska

2 pokoje, mieszkanie 42,50 m², piętro 2, oferta nr , TB#330971, Warszawa, Sewastopolska
TB#330971 - zdjęcie nr 0
TB#330971 - zdjęcie nr 1
TB#330971 - zdjęcie nr 2
TB#330971 - zdjęcie nr 3
TB#330971 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,50 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę