+2
Nowe mieszkanie, 49,17 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C-01-08
737 550 zł
15 000 zł /m²
Rata 3 451 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nobilis
Toruń, Na Skarpie, ul. Przy Skarpie 10D
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
49,17 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,75 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,72 m²)
Termin oddania:
gotowe
Zapytaj o ofertę