+2
Nowe mieszkanie, 47,93 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D-00-02
718 950 zł
15 000 zł /m²
Rata 3 364 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nobilis
Toruń, Na Skarpie, ul. Przy Skarpie 10D
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,93 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,62 m
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (14,61 m²), ogródek (23,00 m²)
Termin oddania:
gotowe
Zapytaj o ofertę