Nowe mieszkanie, 65,77 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr D-01-10
1 118 090 zł
17 000 zł /m²
Rata 5 231 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nobilis
Toruń, Na Skarpie, ul. Przy Skarpie 10D
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
65,77 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,62 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,47 m²)
Termin oddania:
gotowe
Zapytaj o ofertę