Nowe mieszkanie, 117,99 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr D-03-20
1 887 840 zł
16 000 zł /m²
Rata 8 833 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nobilis
Toruń, Na Skarpie, ul. Przy Skarpie 10D
1 / 2

Plan piętra

2

Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
117,99 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,62 m
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,47 m²), balkon (8,37 m²)
Termin oddania:
gotowe
Zapytaj o ofertę