+37
Nowe mieszkanie, 38,63 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A111
483 410,00 zł
12 513,85 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 262 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Witosa Park
Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,63 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,79 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę