Logo

Nowe mieszkanie, 34,17 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr B1/5/11

495 465 zł

14 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 318 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metr Kwadrat II

Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B

2 pokoje, mieszkanie 34,17 m², piętro 5, oferta nr B1/5/11, Metr Kwadrat II, Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B
Metr Kwadrat II - zdjęcie nr 0
Metr Kwadrat II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 34.17 m², B1/5/11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,17 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę