Logo
Filtry

Mieszkania Nowodworska Wrocław

Znaleziono 148 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 63,76 m², Wrocław, Nowy Dwór, Nowodworska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 63,76 m² z aneksem kuchennym, Nowodworska, Nowy Dwór

    Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego mieszkania na osiedlu Nowy Dwór, w inwestycji Dom Development- "Nowodworska 43". LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowodworskiej 43 to doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego i dynamicznego miejsca do życia we Wrocławiu. Położone jest...

    więcej »

    homfi

    950 000 zł

    Wrocław, Nowy Dwór, Nowodworska

    4 pok.

    63,76 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 55,62 m², Wrocław, Fabryczna, Nowodworska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 55,62 m² z balkonem, Nowodworska

    Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski tel. 602 101 602 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nowy Dwór to doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec od miejskiego zgiełku. Dobrze skomunikowane, otoczone licznymi terenami zielonymi i funkcjonalną infrastrukturą of...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    750 870 zł

    Wrocław, Fabryczna, Nowodworska

    4 pok.

    55,62 m²

  • Metr Kwadrat II, nowe mieszkania, Inkom, ul. Nowodworska 17B, Nowy Dwór, Wrocław
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Metr Kwadrat II
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (300 m)
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 350 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Garaż podziemny w budynku
    • Nowa inwestycja w ofercie dewelopera
    więcej »

    Inkom

    od 13 500 zł /m²

    Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B

    2 - 4 pok.

    34,00 – 54,05 m²

  • Metr Kwadrat, nowe mieszkania, Inkom S.A., ul. Nowodworska 17B, Nowy Dwór, Wrocław
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Metr Kwadrat
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 250 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 400 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 136,43 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Inkom S.A.

    od 13 500 zł /m²

    Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B

    2 - 4 pok.

    34,70 – 56,04 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 55,71 m², Wrocław, Fabryczna, Nowodworska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 55,71 m² z balkonem, Nowodworska

    4-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie licznych placówek edukacyjnych! Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, zapewniającej błyskawiczny dostęp do centrum oraz tras wylotowych. Bezpieczna, pi...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    768 798 zł

    Wrocław, Fabryczna, Nowodworska

    4 pok.

    55,71 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,04 m², Wrocław, Fabryczna, Nowodworska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,04 m² w bloku z windą, Nowodworska

    3-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie licznych placówek edukacyjnych! Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie usytuowane jest w dynamicznie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej części Wrocławia, gwarantującej płynny dojazd do centrum oraz kluczowych...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    767 748 zł

    Wrocław, Fabryczna, Nowodworska

    3 pok.

    56,04 m²

  • Reklama
    Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie trzypokojowe 55,66 m², Wrocław, Fabryczna, Nowodworska, Sprzedaż