Logo

Nowe mieszkanie, 34,12 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B1/1/15

494 740 zł

14 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 315 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metr Kwadrat II

Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B

2 pokoje, mieszkanie 34,12 m², piętro 1, oferta nr B1/1/15, Metr Kwadrat II, Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B
Metr Kwadrat II - zdjęcie nr 0
Metr Kwadrat II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 34.12 m², B1/1/15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,12 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę