Logo

Nowe mieszkanie, 52,60 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B2/3/4

731 140 zł

13 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 421 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metr Kwadrat II

Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B

3 pokoje, mieszkanie 52,60 m², piętro 3, oferta nr B2/3/4, Metr Kwadrat II, Wrocław, Nowy Dwór, ul. Nowodworska 17B
Metr Kwadrat II - zdjęcie nr 0
Metr Kwadrat II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 52.6 m², B2/3/4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,60 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę