Logo

Nowe mieszkanie, 39,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C/M01 - HOT OFERTA

448 000 zł

11 487 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 096 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Fuelda

Poznań, Naramowice, ul. Maków Polnych 9

SALON Z ANEKSEM22,55 m²SYPIALNIA10,99 m²ŁAZIENKA5,46 m²TARAS10,95 m²
Wymiary mieszkania 39 m², C/M01 - HOT OFERTA
Wirtualna makieta 3D inwestycji Fuelda
C/M05C/M04C/M03C/M02C/M01
Plan piętra
Fuelda - zdjęcie nr 0
Fuelda - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39 m², C/M01 - HOT OFERTA
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,77 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,95 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę