Logo

Nowe mieszkanie, 50,74 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 4A/26

408 457 zł

8 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 911 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Radom, Wacyn, ul. LIstopadowa

SALON Z ANEKSEM25,15 m²SYPIALNIA14,48 m²ŁAZIENKA4,88 m²KORYTARZ6,01 m²BALKON5,46 m²
Wymiary mieszkania 50.74 m², 4A/26
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.74 m², 4A/26
4A/514A/504A/494A/484A/814A/824A/344A/334A/894A/884A/874A/864A/854A/844A/834A/324A/314A/304A/294A/284A/274A/26
Plan piętra
Osiedle Idea Aurora - zdjęcie nr 0
Osiedle Idea Aurora - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.74 m², 4A/26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,74 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,46 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę