Logo

Nowe mieszkanie, 48,66 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 38

579 773 zł

11 915 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 713 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Czechów

Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3

2 pokoje, mieszkanie 48,66 m², parter, oferta nr 38, Nowy Czechów, Lublin, Czechów Południowy, ul. Kameralna 3
SALON Z ANEKSEM22,45 m²SYPIALNIA13,13 m²ŁAZIENKA4,04 m²KORYTARZ9,04 m²OGRÓDEK31,51 m²
Wymiary mieszkania 48.66 m², 38
Nowy Czechów - zdjęcie nr 0
Nowy Czechów - zdjęcie nr 1
Nowy Czechów - zdjęcie nr 2
Nowy Czechów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.66 m², 38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,66 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (31,51 m²)

Termin oddania:

kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę