Logo

Nowe mieszkanie, 35,72 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B80

487 857 zł

13 658 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 283 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Symfonia

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

SALON Z ANEKSEM18,64 m²SYPIALNIA9,33 m²ŁAZIENKA3,89 m²KORYTARZ3,86 m²BALKON9,04 m²
Wymiary mieszkania 35.72 m², B80
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.72 m², B80
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,72 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,04 m²)

Termin oddania:

Budynek A - gotowe, Budynek B - IV kwartał 2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę