Logo

Nowe mieszkanie, 49,45 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B11

662 630 zł

13 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 100 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Symfonia

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

SALON Z ANEKSEM19,92 m²SYPIALNIA10,99 m²POKÓJ10,72 m²ŁAZIENKA4,03 m²KORYTARZ3,79 m²BALKON9,68 m²
Wymiary mieszkania 49.45 m², B11
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.45 m², B11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,45 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,68 m²)

Termin oddania:

Budynek A - gotowe, Budynek B - IV kwartał 2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę