Logo

Nowe mieszkanie, 36,46 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B41

502 458 zł

13 781 zł /m²

Rata 2 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Symfonia

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

SALON Z ANEKSEM18,30 m²SYPIALNIA10,64 m²ŁAZIENKA3,78 m²KORYTARZ3,74 m²BALKON4,60 m²
Wymiary mieszkania 36.46 m², B41
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.46 m², B41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,46 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,60 m²)

Termin oddania:

Budynek A - gotowe, Budynek B - IV kwartał 2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę