Logo

Nowe mieszkanie, 26,84 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A82

367 708 zł

13 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Symfonia

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

SALON Z ANEKSEM18,19 m²ŁAZIENKA2,98 m²KORYTARZ5,67 m²BALKON10,49 m²
Wymiary mieszkania 26.84 m², A82
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.84 m², A82
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,84 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,49 m²)

Termin oddania:

Budynek A - gotowe, Budynek B - IV kwartał 2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę