Logo

Nowe mieszkanie, 39,43 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B52

524 153 zł

13 293 zł /m²

Rata 2 452 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Symfonia

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

SALON Z ANEKSEM21,64 m²SYPIALNIA10,57 m²ŁAZIENKA3,54 m²KORYTARZ3,68 m²BALKON5,19 m²
Wymiary mieszkania 39.43 m², B52
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.43 m², B52
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,43 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,19 m²)

Termin oddania:

Budynek A - gotowe, Budynek B - IV kwartał 2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę