Logo

Nowe mieszkanie, 29,80 m², 1 pokój, parter, oferta nr B10

407 575 zł

13 677 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Symfonia

Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

SALON Z ANEKSEM26,06 m²ŁAZIENKA3,74 m²BALKON7,25 m²
Wymiary mieszkania 29.8 m², B10
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 0
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 1
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 2
Osiedle Symfonia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 29.8 m², B10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,80 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,25 m²)

Termin oddania:

Budynek A - gotowe, Budynek B - IV kwartał 2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę