Logo

Nowe mieszkanie, 39,37 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B.4.M03

1 132 675 zł

28 770 zł /m²

Rata 5 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23

2 pokoje, mieszkanie 39,37 m², piętro 4, oferta nr B.4.M03, Cynamonowa Ursynów, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 0
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 1
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 2
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 3
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.37 m², B.4.M03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,37 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę