Logo

Nowe mieszkanie, 50,46 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B-12

1 145 442 zł

22 700 zł /m²

Rata 5 359 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cieszyńska 9

Kraków, Stare Miasto, ul. Cieszyńska 9

2 pokoje, mieszkanie 50,46 m², piętro 1, oferta nr B-12, Cieszyńska 9, Kraków, Stare Miasto, Łobzów, ul. Cieszyńska 9
SALON Z ANEKSEM31,13 m²SYPIALNIA11,62 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ3,56 m²BALKON5,55 m²
Wymiary mieszkania 50.46 m², B-12
B/10B/16B/17B/15B/14B/13B/12B/11B/19B/18
Plan piętra
Cieszyńska 9 - zdjęcie nr 0
Cieszyńska 9 - zdjęcie nr 1
Cieszyńska 9 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 50.46 m², B-12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,46 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,55 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę