Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków Łobzów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 115,00 m², Kraków, Krowodrza, Łobzów, Wrocławska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 115,00 m², Wrocławska, Krowodrza

    Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, Kraków | 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskiej w Krakowie. To miejsce, które łączy wygodę mieszkania z ogromnym potencjałem inwestyc...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    860 000 zł

    Kraków, Krowodrza, Łobzów, Wrocławska

    5 pok.

    115,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Łobzowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Łobzowie: 7 478 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 115 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 115 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Łobzowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 17,58%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Łobzowie są o 83,27% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Krowodrza - średnia cena lokalu użytkowego - 860 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Łobzowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni