Logo

Nowe mieszkanie, 46,20 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B-6

1 016 400 zł

22 000 zł /m²

Rata 4 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cieszyńska 9

Kraków, Stare Miasto, ul. Cieszyńska 9

2 pokoje, mieszkanie 46,20 m², parter, oferta nr B-6, Cieszyńska 9, Kraków, Stare Miasto, Łobzów, ul. Cieszyńska 9
SALON Z ANEKSEM26,09 m²SYPIALNIA12,21 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ3,41 m²TARAS19,72 m²
Wymiary mieszkania 46.2 m², B-6
B/6B/7B/5B/4B/3B/2B/1B/9B/8
Plan piętra
Cieszyńska 9 - zdjęcie nr 0
Cieszyńska 9 - zdjęcie nr 1
Cieszyńska 9 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 46.2 m², B-6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,20 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (19,72 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę