Logo

Nowe mieszkanie, 45,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.262

634 692 zł

13 949 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 970 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Czyżyny, ul. Ciesielskiego

SALON Z ANEKSEM24,81 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA4,08 m²KORYTARZ6,35 m²BALKON4,52 m²
Wymiary mieszkania 45.5 m², D.262
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 0
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 1
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 2
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.5 m², D.262
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,50 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,52 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę