Logo

Nowe mieszkanie, 41,31 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.084

605 155 zł

14 649 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 831 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Czyżyny, ul. Ciesielskiego

SALON Z ANEKSEM21,85 m²SYPIALNIA11,22 m²ŁAZIENKA3,98 m²KORYTARZ4,26 m²BALKON5,06 m²
Wymiary mieszkania 41.31 m², D.084
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 0
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 1
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 2
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.31 m², D.084
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,31 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,06 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę