Logo

Nowe mieszkanie, 34,05 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr D.182

526 052 zł

15 449 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 461 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Czyżyny, ul. Ciesielskiego

SALON Z ANEKSEM24,28 m²ŁAZIENKA4,55 m²KORYTARZ5,22 m²BALKON3,30 m²
Wymiary mieszkania 34.05 m², D.182
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 0
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 1
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 2
Centralna Vita etap III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.05 m², D.182
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,05 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,30 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę