Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kraków Czyżyny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 510,00 m², Kraków, Czyżyny, Aleja Jana Pawła II, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 510,00 m², Aleja Jana Pawła II, Czyżyny

    Opis nieruchomości: Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 5,1 ara (ok. 510 m²) z budynkiem mieszkalnym położoną w Krakowie przy Alei Jana Pawła II. Działka zabudowana budynkiem (obecnie niewykorzystywanym) daje możliwość zarówno remontu/przebudowy jak i realizacji nowej inwestycji...

    więcej »

    Prime Nest

    3 000 000 zł

    Kraków, Czyżyny, Aleja Jana Pawła II

    510,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Czyżynach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Czyżynach: 5 882 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 510 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 510 m²

Wskaźniki rynku działek w Czyżynach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 241,64%
  • Ceny działek na sprzedaż w Czyżynach są o 19,13% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Czyżynach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni