Logo

Nowe mieszkanie, 42,84 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A31

432 684 zł

10 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Ceramiczna

Rzeszów, Przybyszówka, ul. Ceramiczna 505

2 pokoje, mieszkanie 42,84 m², piętro 4, oferta nr A31, Nova Ceramiczna, Rzeszów, Przybyszówka, ul. Ceramiczna 505
SALON Z ANEKSEM21,39 m²SYPIALNIA12,30 m²ŁAZIENKA4,14 m²KORYTARZ5,01 m²BALKON4,35 m²
Wymiary mieszkania 42.84 m², A31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.84 m², A31
A31
Plan piętra
Nova Ceramiczna - zdjęcie nr 0
Nova Ceramiczna - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.84 m², A31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,84 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,35 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę