Logo

Nowe mieszkanie, 46,24 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A33

448 528 zł

9 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 099 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Ceramiczna

Rzeszów, Przybyszówka, ul. Ceramiczna 505

2 pokoje, mieszkanie 46,24 m², piętro 4, oferta nr A33, Nova Ceramiczna, Rzeszów, Przybyszówka, ul. Ceramiczna 505
SALON Z ANEKSEM25,32 m²SYPIALNIA11,06 m²ŁAZIENKA4,66 m²KORYTARZ5,20 m²BALKON4,35 m²
Wymiary mieszkania 46.24 m², A33
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.24 m², A33
A33
Plan piętra
Nova Ceramiczna - zdjęcie nr 0
Nova Ceramiczna - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.24 m², A33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,24 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,35 m²)

Termin oddania:

maj 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę