Logo

Nowe mieszkanie, 119,06 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.A.3.7

2 202 765 zł

18 501 zł /m²

Rata 10 306 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia

Poznań, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26

4 pokoje, mieszkanie 119,06 m², piętro 3, oferta nr B.A.3.7, Zajezdnia, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, ul. Zwierzyniecka 26
Zajezdnia - zdjęcie nr 0
Zajezdnia - zdjęcie nr 1
Zajezdnia - zdjęcie nr 2
Zajezdnia - zdjęcie nr 3
Zajezdnia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 119.06 m², B.A.3.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

119,06 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,91 m²), loggia (10,35 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę