+2
Nowe mieszkanie, 95,21 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr B13
1 785 768 zł
18 756 zł /m²
Rata 8 355 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja NOVA RADIOWA
Warszawa, Bemowo-Lotnisko, ul. Wrocławska róg Radiowej

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
95,21 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,29 m²), balkon (5,81 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę