Logo

Nowe mieszkanie, 72,77 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/86

1 033 334 zł

14 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 835 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid

4 pokoje, mieszkanie 72,77 m², piętro 1, oferta nr B/86, Osiedle przy Wielickiej etap 1.2, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 72.77 m², B/86
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,77 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,55 m²), ogródek (60,01 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę