Logo

Nowe mieszkanie, 30,61 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B/18

599 956 zł

19 600 zł /m²

Rata 2 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid

1 pokój, mieszkanie 30,61 m², piętro 3, oferta nr B/18, Osiedle przy Wielickiej etap 1.2, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.61 m², B/18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,61 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (1,85 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę