Logo

Nowe mieszkanie, 74,39 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr B/116

1 093 533 zł

14 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 116 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid

4 pokoje, mieszkanie 74,39 m², piętro 6, oferta nr B/116, Osiedle przy Wielickiej etap 1.2, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 74.39 m², B/116
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,39 m²

Piętro:

6 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,44 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę