Logo

Nowe mieszkanie, 50,82 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/81

894 432 zł

17 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 185 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid

3 pokoje, mieszkanie 50,82 m², piętro 1, oferta nr B/81, Osiedle przy Wielickiej etap 1.2, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.82 m², B/81
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,82 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,52 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę