Logo

Nowe mieszkanie, 48,83 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/84

756 865 zł

15 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 541 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid

2 pokoje, mieszkanie 48,83 m², piętro 1, oferta nr B/84, Osiedle przy Wielickiej etap 1.2, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.83 m², B/84
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,83 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (1,98 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę