Logo

Nowe mieszkanie, 43,57 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/145

771 189 zł

17 700 zł /m²

Rata 3 608 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid

2 pokoje, mieszkanie 43,57 m², piętro 4, oferta nr B/145, Osiedle przy Wielickiej etap 1.2, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. M. Orwid
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle przy Wielickiej etap 1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.57 m², B/145
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,57 m²

Piętro:

4 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,66 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę