Logo

Nowe mieszkanie, 86,26 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr A.07.L.49

2 255 785 zł

26 151 zł /m²

okazyjna cena
Rata 10 554 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ReVola

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53

4 pokoje, mieszkanie 86,26 m², piętro 7, oferta nr A.07.L.49, ReVola, Warszawa, Wola, Młynów, ul. Karolkowa 53
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,26 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,96 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,04 m²), balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

styczeń 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę