Logo

Nowe mieszkanie, 54,37 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 22

723 121 zł

13 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 383 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gościniec 15

Warszawa, Wesoła, ul. Gościniec 15

4 pokoje, mieszkanie 54,37 m², piętro 2, oferta nr 22, Gościniec 15, Warszawa, Wesoła, ul. Gościniec 15
SALON Z ANEKSEM28,56 m²SYPIALNIA8,79 m²SYPIALNIA6,19 m²SYPIALNIA6,19 m²ŁAZIENKA4,64 m²
Wymiary mieszkania 54.37 m², 22
Gościniec 15 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 54.37 m², 22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

54,37 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,86 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,37 m²)

Termin oddania:

lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę