Logo

Nowe mieszkanie, 90,38 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr A47

1 464 156 zł

16 200 zł /m²

Rata 6 850 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bunscha Residence

Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha

4 pokoje, mieszkanie 90,38 m², piętro 4, oferta nr A47, Bunscha Residence, Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Bunscha
Bunscha Residence - zdjęcie nr 0
Bunscha Residence - zdjęcie nr 1
Bunscha Residence - zdjęcie nr 2
Bunscha Residence - zdjęcie nr 3
Bunscha Residence - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 90.38 m², A47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,38 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,24 m²), balkon (11,23 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę