Logo

Nowe mieszkanie, 80,55 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr E/7

1 103 535 zł

13 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, ul. Antoniewska

4 pokoje, mieszkanie 80,55 m², piętro 1, oferta nr E/7, Mokotów Sportowy 1 B, Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska
SALON Z ANEKSEM24,87 m²SYPIALNIA9,74 m²SYPIALNIA9,67 m²SYPIALNIA9,61 m²ŁAZIENKA5,13 m²WC2,31 m²GARDEROBA5,19 m²KORYTARZ14,03 m²BALKON7,14 m²
Wymiary mieszkania 80.55 m², E/7
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 0
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 1
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 2
Mokotów Sportowy 1 B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 80.55 m², E/7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,55 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,14 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę