+2
Nowy dom, 104,09 m², oferta nr D12.B
780 000 zł
7 494 zł /m²
Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Południowy Zakątek
Mysłowice, ul. Białobrzeska
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
104,09 m²
Garaż:
garaż
Termin oddania:
styczeń 2026
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?