Logo

Południowy ZakątekXenakis Development - domy na sprzedaż

690 000 – 899 000 zł

6 629 – 8 709 zł /m²

Mysłowice, ul. Białobrzeska

Południowy Zakątek - zdjęcie nr 1
Południowy Zakątek - zdjęcie nr 2
Południowy Zakątek - zdjęcie nr 3
Południowy Zakątek - zdjęcie nr 4
Południowy Zakątek - zdjęcie nr 5
8
Lokalizacja inwestycji Południowy Zakątek
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pok.

Powierzchnia:

103,23 – 105,63 m²

Termin oddania:

styczeń 2026

Poznaj układ i wymiary lokalu
Poznaj układ i wymiary lokalu w kilka sekund!

Dzięki naszym funkcjonalnościom:

  • checkzmierzysz odległości między ścianami
  • checksprawdzisz ustawienie i wymiary mebli
  • checkocenisz proporcje i układ pomieszczeń
  • checkoszczędzisz czas oglądając tylko pasujące Ci lokale

Inne inwestycje oferenta

Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę