Logo

Nowy apartament, 101,29 m², 3 pokoje, 16 piętro, oferta nr A/M165

3 085 293 zł

30 460 zł /m²

Rata 14 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje 138

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

3 pokoje, apartament 101,29 m², piętro 16, oferta nr A/M165, Aleje 138, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138
Aleje 138 - zdjęcie nr 0
Aleje 138 - zdjęcie nr 1
Aleje 138 - zdjęcie nr 2
Aleje 138 - zdjęcie nr 3
Aleje 138 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 101.29 m², A/M165
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

101,29 m²

Piętro:

16 piętro

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,84 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2030

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę