Logo

Nowy apartament, 47,54 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/M018

1 153 320 zł

24 260 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 396 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje 138

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

2 pokoje, apartament 47,54 m², piętro 3, oferta nr A/M018, Aleje 138, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138
Aleje 138 - zdjęcie nr 0
Aleje 138 - zdjęcie nr 1
Aleje 138 - zdjęcie nr 2
Aleje 138 - zdjęcie nr 3
Aleje 138 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 47.54 m², A/M018
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,54 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2030

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę