Logo

Nowy apartament, 39,31 m², 1 pokój, 9 piętro, oferta nr A/M084

1 158 073 zł

29 460 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 418 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje 138

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

1 pokój, apartament 39,31 m², piętro 9, oferta nr A/M084, Aleje 138, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138
Aleje 138 - zdjęcie nr 0
Aleje 138 - zdjęcie nr 1
Aleje 138 - zdjęcie nr 2
Aleje 138 - zdjęcie nr 3
Aleje 138 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 39.31 m², A/M084
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,31 m²

Piętro:

9 piętro

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2030

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę