Logo

Nowy apartament, 28,03 m², 1 pokój, 12 piętro, oferta nr A/M130

887 430 zł

31 660 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 152 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje 138

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

1 pokój, apartament 28,03 m², piętro 12, oferta nr A/M130, Aleje 138, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138
Aleje 138 - zdjęcie nr 0
Aleje 138 - zdjęcie nr 1
Aleje 138 - zdjęcie nr 2
Aleje 138 - zdjęcie nr 3
Aleje 138 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 28.03 m², A/M130
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,03 m²

Piętro:

12 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2030

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę