Logo

Nowy apartament, 43,24 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/M240

1 010 086 zł

23 360 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 726 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje 138

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

2 pokoje, apartament 43,24 m², piętro 4, oferta nr B/M240, Aleje 138, Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138
Aleje 138 - zdjęcie nr 0
Aleje 138 - zdjęcie nr 1
Aleje 138 - zdjęcie nr 2
Aleje 138 - zdjęcie nr 3
Aleje 138 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 43.24 m², B/M240
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,24 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2030

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę